Trendler
En popüler ve en çok ilgi gören yapımlar.
Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore'un Sırları izle
Kategori
Aile
IMDB
6.3
Ülke
England
Süre
140 Dakika
Yayın tarihi
2022
İsminden anlaşılacağı üzere film, Dumbledore’un gizli kalmış gizemini gün suratına çıkartacağının sinyallerini veriyor. Bu yeni filmde Profesör Albus Dumbledore, giderek kuvvetlenen karanlık sihirci Gellert Grindelwald’ın sihircilik dünyasının hakimiyetini ele koymak için harekete geçtiğini hatırlar. Onu tek başına durduramayacağını bilen Dumbledore, Newt Scamander’ı, daha önceki ve yeni canavarlarla karşılaşacakları ve Grindelwald’ın giderek artan takipçileriyle çatışacakları tehlikeli bir görevde insanlara liderlik etmesi görevlendirir.
4 view
Squid Game izle
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.0
Ülke
South Korea
Süre
Ort. 40 Dakika
Yayın tarihi
2021
Maddi durumları kötü olan ve bir çıkış yolu arayan, yüzlerce oyuncuya çocuk oyunları oynayıp, para kazanabilecek sıra dışı bir teklif gelir. Onlar, basit bir oyun olarak düşünürken, madalyonun diğer tarafında ölümün beklediğini bilmezler. 456 kişilik oyunda, sadece 1 kişi kazanabilecek ve diğerleri kendilerini bekleyen, karanlık kaderleriyle buluşacak. Kazanan kişi ise, 45,6 milyar won'luk bir ödülün sahibi olacak.
3 view
Reacher
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.3
Ülke
American Samoa
Yayın tarihi
2022
Lee Child'ın Jack Reacher isimli kitabın serisinden uyarlanmak olan, Amerikan suç ve gerilim dizisinin yönetmeni Christoper McQuarrie yer alıyor. Pittsburgh'da bulunan bir parkta 6 kere silah sesleri duyulur. Bunun neticesinde, 5 masum insan hayata veda eder. Pittsburgh'a bağlı polis departmanı, işinin ustası olan bir keskin nişancının olduğunu anlar ve suçluyu yakalar. Sorgu sırasında, ağzından tek laf çıkmamış olan olayın faili, sadece kağıda "Jack Reacher'ı Bulun" yazar. Dizinin kahramanıi Jack Reacher ise, kıdemli bir askeri polis müfettişi olduğu geçmişini kapatıp, sivil hayatında Amerikayı dolaşmaktadır. Reacher'ın yolu ise, 20 yıl sonra ilk defa cinayet işlenmiş olan, Georgia'nın küçük kasabası Margrave'e düşmektedir. Kasabada, hayatını sürdürmekte olan, bir kaç kişi ise, olay yerinin yakınlarında, Reacher'ı gördüğünü söyler. Racher ise, kendisini aklamaya çalışırken, bir yandan ise, kasabada dönen oyunu gün yüzüne çıkarmaya çalışacaktır.
0 view